Remis z Kowalami...

Remisem 2:2  zakończył się wyjazdowy mecz Moreny rocznika 2005/2006 z Kowalami.  Bramki dla GKS zdobyli:  Mikołaj Chaciński oraz Bartek Łukaszewicz.

Meczem naszych niewykorzystanych szans można nazwać naszą sobotnia potyczkę z Kowalami.  Mieliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych,  niemal stale prowadziliśmy grę, a ledwo uratowaliśmy remis.  Tak to już bywa w piłce nożnej.  Zabrakło nam zdecydowania,  zimnej krwi pod bramka rywali i trochę szczęścia, bo kilka razy gospodarzy z opresji ratował bramkarz.  Prowadzenie zdobyliśmy tuż przed przerwą po rzucie rożnym bitym przez Pawła Gronberskiego i wykończeniu akcji przez Mikołaja Chacińskiego. Do przerwy prowadzimy 1-0.

Po zmianie stron mieliśmy dużą przewagę, ale nic z tego nie wynikało dobrego. Za to po błędzie w defensywie gospodarze wyrównali stan meczu. reakcja naszego zespołu była jednak prawidłowa.  Szybko ponownie wyszliśmy na prowadzenie.  Bartek Łukaszewicz wybił mocno rzut rożny, a obrońca Kowal niefortunnie pokonał swojego kolegę z drużyny.  Niestety,  nie udało się utrzymać prowadzenia do końca.  Na siedem minut przez końcem Kowale precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego pod poprzeczkę ustaliły rezultat tego spotkania.

Szkoda straconych punktów, bo był to mecz absolutnie do spokojnego wygrania.  Nie udało się, ale chwała zawodnikom obu zespołów za ciekawy i zacięty pojedynek.