Efektowna wygrana rocznika 2005...

Zawodnicy Moreny rocznika 2005/2006 w pełni zrehabilitowali się i poprawili wszystkim humory po ubiegło tygodniowej porażce z Bałtykiem pewnie i wysoko pokonując chłopców z Potoku Pszczółki  7-0.

Jan Kochanowski (Mikołaj Chaciński)

Nasza wygrana w tym spotkaniu w zasadzie ani przez moment nie była zagrożona.  Od początku zepchnęliśmy przeciwników do obrony, co chwilę stwarzając pod ich bramką sytuacje bramkowe.  Na efekt nie trzeba było długo czekać, bo już w piątej minucie Mikołaj Chaciński otworzył wynik meczu. Potem było trochę gorzej, bo mimo naprawę dużej przewagi byliśmy bardzo nieskuteczni, zbyt chaotyczni i niezdecydowani w sytuacjach podbramkowych.  Dopiero w samej końcówce tej części meczu zdobyliśmy dwa kolejne gole. Do przerwy prowadziliśmy 3-0.

Po zmianie stron nasza przewaga była jeszcze bardziej wyraźna. Igor w bramce był niemal bezrobotny, a my mieliśmy okazję za okazją na zdobywanie kolejnych goli.  Skończyło się na siedmiu.

Brawo dla chłopców za to spotkanie.  Przy odrobinie skuteczniejszej grze bramek mogło być zdecydowanie więcej.  Wiele sytuacji wybronił w drugiej połowie bramkarz z Pszczółek.  W naszym zespole na szczególne wyróżnienie zasłużyli Janek Kochanowski za dwie bramki i trzy asysty, a także Artur Ryński, szczególnie za pracę dla zespołu (trzy asysty).  Bardzo podobało się wejście Kuby Dasiewicza, jego ambitna postawa,  gol i kilka następnych ładnych akcji.  To pokazuje, że jest wielu  zawodników do grania, każdy chce się pokazać i dlatego tak ważne jest uczestnictwo i praca na treningach.

MORENA 7-0 POTOK