IX miejsce zawodników rocznika 2005 w Trąbkach Wlk.

W niedzielę 18.01 uczestniczyliśmy z juniorami rocznika 2005/2006 w Karnawałowym turnieju halowym rozgrywanym w Trąbkach Wielkich, a zagraliśmy w składzie:

Sebastian Berent

Maksymilian Andrzejewski

Janek Kochanowski  – 1bramka i 1asysta;

Mateusz Fiedorczuk

Damian Siuta

Maksymilian Chilczuk  – 1 bramka i 1 asysta

Marcin Skiba - bramkar

Karol  Wojciechowskil - kapitan

Oskar Wybranowski  –  2 bramki i 2 asysty;

Kacper Sawicki

Oskar Stypułkowski

Kamil Zawadzki

Niestety,  w grupie zajęliśmy ostatnie miejsce, chociaż jak pokazuje tabela, do III zabrakło niewiele – w małej tabeli stosunkiem bramek przegraliśmy.

Pozostał nam zatem mecz o miejsce 9, a przeciwnikiem był zespół GKS Kowale. Chcieliśmy zakończyć ten nieudany turniej miłym akcentem i to się udało.

Pewne zwycięstwo 2:0 po bramkach:

- Janka, asysta Oskar Wybranowski;

- Maksa Chilczuka, asysta Oskar Wybranowski;

Ostatecznie zajęliśmy 9 miejsce i jedynie dwa ostatnie mecze turnieju są warte zapamiętania, o reszcie należy jak najszybciej zapomnieć.

Nad tym zespołem ciąży jakieś dziwne prawo serii x2, najpierw miejsce II, potem IV, teraz IX – miejmy nadzieję, że teraz kolej na miejsca I.

Piotr Kochanowski