Ostatnia kolejka jesieni...
Przed nami ostatnia kolejka rundy jesiennej. Wygląda na to, że jednak zdążymy przed prawdziwym śniegiem i przed Mikołajem.Na koniecczeka nas wyjazdowy mecz w Oliwie. Łatwo nie będzie, ale warto się postarać o dobry wynik, choćby z tego powodu, że w przypadku przegranej, grozi nam spadek w tabeli na ósme miejsce. Będące za nami w tabeli Kolbudy raczej nas nie wyprzedzą, bo wygrać na wyjeździe z Gedanią raczej będzie im ciężko, ale za to Żukowo, gra ostatni mecz w Nowym Porcie z Portowcem i w przypadku wygranej, mogą wykonać skok aż na siódme miejsce w tabeli. Chyba że, obudzi się Portowiec i zdobędziepierwsze w tym sezonie punkty. Czego im serdecznie życzymy.Liderzy rozgrywek rozegrają kolejne spotkania, po którychzapewne znacznie poprawią, i tak już znakomite, bilanse bramkowe. Lechia podejmuje Błękitnych Sobowidz, a Santos Gdańsk rozegra mecz w Trąbkach Wielkich z Orłem.W ostatnim meczu Czarni Pruszcz Gdański, walczący o miejsce na trzecim stopniu podium, zagrają z Kowalami.