Po 14 kolejce Ligi Juniorów D1

Nie była dla nas udana ta czternasta kolejka ligowych spotkań. Tylko remis z Koroną, a przecież gdyby udało się w tym spotkaniu zdobyć komplet punktów, w ligowej tabeli wylądowalbyśmy na czwartym miejscu, tuż za dwójką liderów oraz świetną wiosną Cartusią. Ale nic jeszcze straconego. Trzeba grać i wygrywać, a cel na pewno osiągniemy. Choćby w niedzielnym meczu z Karlikowem. Liderzy tabeli nie mieli kłopotów ze zdobywaniem kolejnych punktów. Rozstaje pewnie pokonały Karlikowo, a Kolbudy zdeklasowały na wyjeździe Grabiny Zameczek aż 12-0. Walka o wygranie trwa więc dalej. Kolejne zwycięstwo dopisała do swojego dorobku Cartusia. 5-0 w meczu z KP Sopot. Cartusia wygrywa, dla odmiany seryjnie przegrywa Ceramik Łubiana. Tym razem u siebie z Żukowem.

Wyniki spotkań 14 kolejki

Tabela po 14 kolejce