Mecz z Olivią!

W najbliższą sobotę mecz rundy! GKS Morena podejmuje Olivię Gdańsk. W króciutkiej historii zmagań naszego zespołu w rozgrywkach ligowych właśnie spotkania z biało - czarnymi budziły na boisku, i nie tylko na nim, najwięcej emocji. Nie brakowało walki, nerwowych chwil i przede wszystkim nie zabrakło dużej niespodzianki, bo za taką trzeba było uznać naszą wygraną z wyżej notowanym rywalem aż 6:2. Teraz mamy nowy sezon, inne zmagania, inne mecze. Olivia jest liderem tabeli. Wygrała wszystkie spotkania z imponującym bilansem bramkowym:

Dla tych, którzy już upadają na duchu, przypominamy ostatnią naszą potyczkę z zespołem z Oliwy. Wystarczy kliknąć w obrazek i poczytać o tym, jak to było trzy miesiące wcześniej:

Jako że nie można wiecznie żyć przeszłością, mamy nadzieję, że sobotni mecz przyniesie nam kolejną dawkę emocji i następną porcję miłych wspomnień.

Chłopaki, dacie radę!

mecz rozegrany zostanie

w sobotę,

na LAS ARENIE,