Dwucyfrówka w Trąbkach...

GKS Morena Gdańsk pokonała w kolejnym ligowym meczu Orła Trąbki Wielkie 10:0! Wyjazdowe zwycięstwo, w dwucyfrowym rozmiarze zawsze musi radować, nawet wtedy, kiedy rywal delikatnie mówiąc, nie prezentuje najwyższego poziomu. Pierwszego gola zdobyliśmy już po 30 sekundach gry, kiedy Jan Kostrowicki wpakował piłkę do bramki Trąbek. Później nasi gracze chcieli za wszelką cenę udowodnić wszystkim, że sami potrafią pokonać wszystkich graczy rywala. To się oczywiście udać nie mogło, i dopiero po ostrych reprymendach trenera zaczęliśmy znowu grać w piłkę zespołowo, skrzydłami, celnymi podaniami, zauważając kolegów. Efekty przyszły szybko: jeszcze pięć goli przed przerwą, a potem jeszcze trzy dalsze po przerwie. Końcówka meczu, to już trochę nerwowe próby strzelenia dziesiątej bramki. Udało się to dopiero Łukaszowi Siwczakowi i mogli zacząć świętowanie. Brawo, chłopcy. Oby radości i entuzjazmu wystarczyło wam do następnego meczu. Rywal będzie trochę mocniejszy, ale przecież również do ogrania.

Bramki dla GKS: Przemysław Kraus (trzy), Maciej Szatan (trzy), Jan Kostrowicki (dwie) oraz Jacek Leszczyński oraz Łukasz Siwczak.