Trzeci turniej ligowy rocznika 2005

Relacja z turnieju od Piotra Kochanowskiego (dobrze, że już wróciłeś)

Witam,

Turniej zagraliśmy w składzie:

- Domsta Kacper;

- Kochanowski Janek – 1 bramka;

- Fiedorczuk Mateusz;

- Sawicki Kacper;

- Andrzejewski Maks;

- Pliszkowski Szymon – 2 bramki;

- Stypułkowski Oskar;

- Przytarski Maks;

- Chilczuk Maksymilian - 1 asysta;

- Skiba Marcin - bramkarz;

- Oskar Wybranowski;

- Berent Sebastian - 1 asysta;

- Łyczkowska Katarzyna;

Pierwszy mecz z Conradem zremisowaliśmy 1:1 po bardzo dobrej grze. Wyszliśmy na prowadzenie po strzale Szymona z podania Sebastiana. Trzymaliśmy przeciwnika z dala od naszej bramki. Niestety jeden błąd w komunikacji z bramkarzem bezlitośnie wykorzystał przeciwnik. Szkoda, bo byłoby to cenne zwycięstwo.

Drugi mecz wygraliśmy ze Sztormem 1:0 – gra była wyrównana, ale dzięki naszej determinacji i przy wykorzystaniu stałego fragmentu gry strzelamy zwycięskiego gola. Z rzutu rożnego dośrodkowuje Janek, piłkę zgrywa Maks Chilczuk a strzela Szymon.

Trzeci mecz to też zwycięstwo 1:0, tym razem z AP Gdańsk. Jedyną bramkę zdobywa Janek pięknym strzałem z rzutu wolnego prosto w okienko;

Czwarty mecz przegraliśmy z AP LG Gdańsk 0:3 – jedyna porażka naszego zespołu, w turnieju. Chłopcy chyba chcieli aż za bardzo wygrać cały turniej bo to oznaczało zwycięstwo w tym meczu. Zamiast grać spokojnie jak w poprzednich meczach, to ruszyli do przodu, zapominając całkowicie o obronie i nadziewali się na kontry. Niestety porażka zepchnęła nas aż na trzecie miejsce.

Niestety tego dnia nie stawiła się drużyna Polonii Gdańsk, zatem wszystkie drużyny otrzymują walkowery za te spotkania.

Pozostałe wyniki:

- Sztorm - AP LG Gdańsk 0:0;

- Conrad - AP LG Gdańsk 2:0;

- Sztorm - AP Gdańsk 2:2;

- AP LG Gdańsk - AP Gdańsk 2:0;

- Conrad - AP Gdańsk 2:0;

- Conrad - Sztorm 0:0;

Tym turniejem zakończyliśmy rozgrywki jesienne 2014/2015, w tabeli końcowej zajmujemy dobre drugie miejsce. Brawa dla wszystkich chłopaków za grę i zaangażowanie.