I TURNIEJ LIGI JUNIORÓW E1

Relacja z turnieju  widziana i spisana przez Piotra Kochanowskiego:

Witam,

Turniej zagraliśmy w składzie:

- Domsta Kacper

- Kochanowski Janek

- Fiedorczuk Mateusz

- Sawicki Kacper

- Siuta Damian

- Andrzejewski Maks

- Pliszkowski Szymon

- Stypułkowski Oskar

- Przytarski Maks

- Rynas Mateusz

- Oskar Wybranowski

Pierwszy mecz ze Sztormem Gdańsk wygraliśmy zdecydowanie 3:0 po bardzo dobrej grze i wielu niewykorzystanych sytuacjach. Bramki strzelał Szymon Pliszkowski, a asystowali mu: Damian, Janek i Maks Andrzejewski.

Drugi mecz przegraliśmy z Conradem 0:2 – gra była wyrównana, a po indywidualnych błędach straciliśmy 1 bramkę, a później goniąc wynik, otworzyliśmy się i w ostatnich minutach straciliśmy drugą bramkę.

Trzeci mecz wygraliśmy 5:2 i to nie byle z kim, bo z drużyną Lechii Gdańsk, a to zawsze smakuje szczególnie. Zwycięstwo po 3 bramkach Szymona (asysty: Mateusz Rynas, Damian, Janek), 1 bramce Mateusza Fiedorczuka (a. Kacper Domsta), i 1 bramce M. Rynasa (a. Janek);

Czwarty mecz przegraliśmy z Polonią Gdańsk 2:7 – gra była wyrównana, do straty 3 bramki. Zaczęło się od 0:1, ale już zaraz było 1:1 po bramce Janka zdobytej ze stałego fragmentu gry. Niestety przeciwnik strzela na 2:1, jeszcze odpowiadamy na 2:2 po bramce Szymona i asyście Janka. Jednak zaraz tracimy bramkę na 3:2, gra nadal jest wyrównana, mimo to przeciwnik wychodzi na prowadzenie 4:2, Jako, że był to nasz 4 mecz z rzędu trener daje odpocząć chłopakom, którzy grali najwięcej i wchodzą nasi rezerwowi. Pomimo ambitnej gry, przegrywamy. Ale brawa za walkę.

Ostatni, piąty mecz i pierwszy remis 1:1 z drużyną AP Gdańsk, która wygrała swoje wszystkie pozostałe mecze i jest liderem tabeli. Brawa za ambitną grę i widać było, że chwila odpoczynku dobrze zrobiła naszym zawodnikom, którzy grali jak równy z równym z najlepszą drużyną turnieju. Bramkę w tym meczu strzelił Janek.

Specjalne wyróżnienie dla Szymona Pliszkowskiego, który z 7 bramkami, jest naszym najskuteczniejszym zawodnikiem.

WYNIKI TURNIEJU:

TABELA PO  I  TURNIEJU:

KLASYFIKACJA KANADYJSKA  - BRAMKI  + GOLE: