Znowu porazka...

Piłkarze GKS Moreny Gdańsk rocznika 2003 oddali rywalom kolejne trzy punkty.  W zaległym meczu Ligi Juniorów D2  przegrali na boisku w Klukowie 1:2 z AP Gdynia Dąbrowa.  Bramkę dla naszego zespołu zdobył Michał Lewczuk.

Szkoda straconych punktów, bo w ciągu kilku dni, po świetnym meczu z Jaguarem Gdańsk, przegraliśmy dwa spotkania i straciliśmy szansę na dopisanie do ligowego dorobku sześciu punktów.  Gdyby stało się inaczej, bylibyśmy na trzecim miejscu  i na większość ekip patrzylibyśmy z góry.  Ale stało się inaczej.  Piłki nożnej nie da się zaplanować, przewidzieć, dopisać z góry meczowe punkty.  I całe szczęście.

Dziś prowadziliśmy z zespołem z Gdyni do przerwy 1-0, po golu Michała Lewczuka, który wykończył akcję Michała Kamińskiego.  Niestety, w drugiej połowie było już gorzej i goście zdobywając dwa gole, wygrali mecz.