Lekcja futbolu zawodników Conrada...

Solidną lekcje futbolu odebrali od graczy Conrada zawodnicy Moreny rocznika 2003/2004. Przegraliśmy zdecydowanie 2:10,  a honorowe trafienia dla naszej ekipy zaliczyli: Patryk Prokopiuk  oraz Michał Kamiński.

Zawodnicy gości zagrali bardzo dobry mecz, imponując spokojem w grze,  zorganizowaniem, atakami skrzydłem, prostopadłymi podaniami na szybkich napastników,  agresją i dyscypliną w grze.  Ponieważ nasi gracze, tego dnia,  nie pokazali żadnej z tych, niezbędnych do osiągnięcia sportowego sukcesu, cech,  to już po dwóch minutach przegrywaliśmy 0:2,  do przerwy 0:6, a kwadrans przed końcem 0:10. Praktycznie dopiero w tym momencie zaczęliśmy próbować grać w piłkę, co zaowocowało dwoma honorowymi golami.  Najpierw Patryk Prokopiuk świetnie rozegrał piłkę z Maciejem Szylką,  a chwilę potem Michał Kamiński efektownie i efektywnie zamienił rzut wolny sprzed pola karnego na gola.

Przegraliśmy 2:10 z zespołem, z którym parę miesięcy wcześniej pechowo ulegliśmy 2:3.  Panowie,  do pracy!