10 kolejka Ligi Juniorów D2

Zespoły uczestniczące w rozgrywkach Ligi Juniorów D2 rocznika 1999 i młodsi rozegrali 10. kolejke spotkań. My zdobyliśmy trzy cenne punkty w Nowym Porcie, a w pozostałych spotkań obyło się bez niespodzianek. Lider z Oliwy uporał się z Błękitnymi Sobowidz, pokonując swoich rywali 3-0. Mecz nie był olśniewający. Gracze z Oliwy dominowali w tym spotkaniu, ale gdyby nie trzy szybko stracone gole przez zawodników z Sobowidza, to kto wie, co wydarzyłoby się w drugiej połowie. Goście próbowali się w tym meczu odgryzać faworytom, ale koncentrując się, co zrozumiałe, na grze obronnej, swoje ataki przeprowadzali małą liczbą zawodników, skazując się więc na niepowodzenie. Mimo wszystko duże brawa dla Błękitnych, którzy na tle lidera zaprezentowali się naprawę nieźle.

W innych spotkaniach Potok Pszczółki uporał się 4-0 z Orłem Trąbki Wielkie, a Kolbudy dostały trzy punkty walkowerem od nieobecnego zespołu z Kowal.

Po tych spotkaniach sytuacja w tabeli wydaje się być zupełnie jasna. Liderującej Olivii odebrać pierwsze miejsce w tabeli może tylko... Morena. Aby ten cel osiągnąć trzeba po prostu wygrać swoje trzy pozostałe spotkania i czekać na potknięcie (choćby remis) Olivii Gdańsk. Będzie ciekawie:)