Zagraliśmy w wielkim finale!!!

Relacja Piotra Kochanowskiego z finałowego turnieju  Deichmann  Mini Mistrzostwa

W niedzielę 12.06 uczestniczyliśmy z juniorami rocznika 2005/2006 w Finałach Miejskich Turnieju Deichmanna;

Drabinka Finałowa naszych drużyn wyglądała następująco:

Drugi nasz zespół wygrał zdecydowanie, chociaż początek mieliśmy trudny. Jednak z każdą minutą graliśmy lepiej i pewniej. Po kontuzji wrócił nasz ważny zawodnik Mikołaj i to on rozpoczął „nadgryzanie” przeciwnika, a potem prowadził mądrze naszą grę.

W ćwierćfinale, po dramatycznym meczu zakończonym dopiero po dogrywce Belgia awansuje do półfinału.

W półfinale czekał na nas zespół GHANY, który wyprzedził nas w tabeli rozgrywek grupowych:

Zatem mamy wielki Finał, a tam czeka już pewniak do wygrania całego Turnieju, zespół Włoch :

Po turnieju wręczyliśmy zawodnikom  tradycyjne klubowe wyróżnienia za 2015 rok.

Najlepszym i najbardziej wartościowym zawodnikiem Moreny roku 2015 został Sebastian Berent.  Gratulacje.

Najlepszym strzelcem zespołu w ubiegłym roku został Janek Kochanowski.  Również gratulacje!

I w końcu najbardziej prestiżową nagrodę  od swoich własnych kolegów z drużyny  otrzymał Karol Wojciechowski.  Gratulacje dla Karola!