Zaframy z Juventusem Turyn?

Marzenia często się spełniają, trzeba tylko bardzo chcieć. Naprawdę warto mieć wielkie plany. Póki co, nasz mecz ze słynnym Juventusem, to tylko niewinny żart primaaprilisowy. Ale kto wie, co będzie dalej? Tylko od Was i od Waszej pracy będzie zależało jak wiele osiągnięcie i z jak wielkimi zawodnikami możecie w przyszłości zagrać. A więc do dzieła! Naprawdę warto marzyć!

Kochani, czasem wielkie marzenia się spełniają. Jak pewnie wiecie, w przyszłym roku na otwarcie stadionu PGE Arena przyjedzie do Gdańska na mecz z Lechią słynny Juventus Turyn. Jednak już jesienią tego roku może dojść do sensacyjnych meczów towarzyskich juniorów włoskiego klubu z gdańskimi drużynami. Od jednego pana pracującego w komitecie organizacyjnym Euro 2012 wiemy, że Juventus w celu promowania w naszym kraju swojego klubu i całej włoskiej Serie A, chce rozegrać w Gdańsku turniej młodzieżowy, w którym weźmie udział także nasz zespół GKS Morena. Będzie więc wielka szansa zmierzyć swoje siły z następcami Del Piero, Buffona, czy Zlatana Ibrahimovica!

Więcej szczegółów już jutro.