We wtorek mecz sezonu!

W najbliższy wtorek, 17 maja, o godzinie 17.30 zagramy z Olivią. To będzie z pewnością mecz sezonu dla jednych i dla drugich. Gospodarze spotkania muszą zdobyć w tym spotkaniu choć jeden punkt (remis), aby świętować swój awans do MAKROREGIONU. Mamy nadzieję, że nasi chłopcy zechcą w sportowej walce odłożyć to świętowanie zespołowi z Oliwy na dalszy czas. Tak czy inaczej, zapowiada się bardzo ciekawy mecz.

Historia spotkań Moreny 99 z Olivią jest krótka, ale bardzo interesująca. Zaczęło się o spotkania w Oliwie, gdzie gospodarze wygrali z nami po ciekawym spotkaniu 4:1, choć do przerwy to my prowadziliśmy całkiem niespodziewanie. Potem był mecz rewanżowy, który po świetnej grze wygraliśmy aż 6:2. W końcu jesienią, na LAS ARENIE, po zażartym pojedynku mecz zakończył się bezbramkowym remisem. We wtorek ciąg dalszy. Emocje gwarantowane.

Olivia Gdańsk - GKS Morena

boisko przy ul. Kościerskiej (ZOO)

wtorek, 17 maja, godz. 17.30

zbiórka pod klubem 16.00