Pokonaliśmy Orła Trąbki Wielkie...

W rozegranym w Ełganowie zaległym spotkaniu I kolejki LIGI JUNIORÓW D2

GKS Morena Gdańsk wygrał z Orłem Trąbki Wielkie 2:0. Do przerwy wynik był bezbramkowy, a gole dla naszej drużyny zdobyli : Olivier Kułakowski(premierowy gol) oraz Patryk Łąpieś.

Po tym spotkaniu mamy w dorobku cztery punkty i zajmujemy czwarte miejsce w tabeli ze stratą dwóch punktów do prowadzącej Olivii.

Dzisiejszy mecz nie był porywającym widowiskiem. Nasi zawodnicy bardzo długo męczyli się z przeciwnikiem, którego nie dawno ogrywali 10-0. Do przerwy gra była bardzo chaotyczna, piłka znajdowała się głównie w środku pola. Mecz był wyrównany, a sytuacji podbramkowych w zasadzie nie było. Po przerwie na szczęście nasi gracze zdominowali już całkowicie rywali, zamknęli zawodników z Trąbek na ich połowie i oblegali bramkę przeciwnika. Sytuacje mnożyły się jedna po drugiej, aż wreszcie piłkę do bramki przeciwnika wpakował Olivier Kułakowski. Odetchnęliśmy z ulgą. Do końca meczu trwało oblężenie bramki gospodarzy, ale tylko jeden raz udało się pokonać bramkarza z Trąbek. Bramkę efektownym strzałem zza pola karnego zdobył Patryk Łąpieś.

Cieszą zdobyte punkty, gorzej w dalszym ciągu z grą zawodników. Plus jest taki, że nasi zawodnicy po okresie wakacyjnym, bez meczów sparingowych, powoli uczą się gry na większym boisku, z udziałem 22 zawodników. Oby dalej było już tylko lepiej. Gratulacje za wygrane spotkanie!