Po 16 kolejce Ligi Juniorów D1

Wiele emocji i rozstrzygnięć przyniosła szesnasta kolejka spotkań naszej Ligi Juniorów D1.

Oprócz bardzo ciekawego meczu na Morenie, zakończonego remisem 3-3, który naszą drużynę zepchnął ponownie na ósme miejsce w ligowej tabeli, ale za to naszych rywali ten jeden punkcik premiował na piąte miejsce. Oprócz tego spotkania emocji nie zabrakło przede wszystkim na Zaspie, gdzie w meczu na szczycie Rozstaje zremisowały 1-1 z wiceliderem, Kolbudami. Ten remis praktycznie zapewnia Rozstajom pierwsze miejsce w tabeli. Aby ten cel osiągnąć, muszą w dwóch ostatnich kolejkach pokonać niżej notowane zespoły z Grabin oraz z Łubianej. Pierwsze miejsce blisko. Bardzo udane ostatnie dni były dla zespołu Karlikowa Sopot. Najpierw pewnie 3-0 pokonali w derbowym spotkaniu KP Sopot, a kilka dni później w zaległym spotkaniu ograli w jeszcze wyższym stosunku, 6-0 Ceramika Łubiana. Wreszcie w ostatnim meczu Ceramik wysoko pokonał Grabiny Zameczek 10-2. Spotkanie Cartusii z Koroną zostało przełożone na 16 czerwca.

Wyniki 16 kolejki spotkań

Tabela po rozegraniu szesnastej kolejki