Po 13 kolejce Ligi Juniorów D1

KP SOPOT - MORENA

Trzynasta seria spotkań była szczęśliwa dla zespołów grających na obcych boiskach. Oprócz wygranej Moerny w Sopocie, swoje wyjazdowe spotkanie wygrał lider tabeli Rozstaje Gdańsk. Zawodnicy z Zaspy pewnie pokonali naszego najbliższego przeciwnika Koronę Cedry Małe 6-1 i umocnili se na prowadzeniu w liowej tabeli. Zwłaszcza, że do największej niespodzianki w tej kolejce doszło w Kolbudach, gdzie gospodarze nie dali rady świetnie spisującej się na wiosnę Cartusi Kartuzy. Przegrali 0-2 i tracą dystans do lidera. W ostati meczu tej serii spotkań GKS Żukowo pewnie uporało się Grabinami Zameczek 6-2. Nasz zespół zajmuje obecnie w tabeli szóste miejsce (lepszy bilans bezpośrednich spotkań od Ceramika), choc cały czas pamiętać należy, że niektóre zespoły rozegrały o jedno spotkanie mniej od nas.

wyniki 13 kolejki spotkań

tabela po 13 kolejce