Pierwszy dzień turnieju w Redzie...

W sobotę rozegraliśmy pięć spotkań pierwszego dnia IV Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Mikołajkowego JEDYNKA CUP. Zaczęliśmy swoje zmagania od cennej wygranej 1-0 z zespołem LEW Lębork, po bramceFilipa Gramanna, potem równie cennego remisu bezbramkowego z POLONIĄ Bydgoszcz. Dalej było już znacznie gorzej, przegraliśmy 0-2 z gospodarzami turnieju, a następnie zostaliśmy zupełnie rozbici 0-4 przez chłopców z zespołu RONA Ełk. Na szczęście nasi chłopcy mimo krótkiej przerwy zdołali szybko otrząsnąć się po porażce i w meczu 1/8 finału z faworyzowaną drużyną GWIAZDY Bydgoszcz dzielnie walczyli o awans do ćwierćfinału. Walczyli ambitnie, dobrze zorganizowani w obronie, szczęśliwie. Niestety, na minutę przed końcem szczęście uśmiechnęło się do bydgoszczan. Wygrali 1-0 skazując naszą drużynę na niedzielne zmagania o pozycje 9-16.