Pięć goli Moreny!

Pewną i wysoką wygraną Moreny zakończył się mecz ligowy rocznika 2005/2006.  Nasi reprezentanci pokonali 5:0 (1-0) GTS Pruszcz Gdański, a gole w tym meczu zdobywali:

7' -  Jan Kochanowski  (Gronberski)

40' - Paweł Gronberski (Kochanowski)

50' - Artur Ryński (Sebastian Jabłoński)

58' - Sebastian Berent (Ryński)

60' - Jakub Dasiewicz (Kochanowski)

Pewna i wysoka wygrana, na którą nasi zawodnicy musieli mocno zapracować. Przez całą pierwszą połowę trwało "zmiękczanie" przeciwników,  walka na wymęczenie.  W tej części padł tylko jeden gol, po indywidualnej akcji Janka Kochanowskiego.   Po przerwie  rywale nie mieli już sił i argumentów, żeby nam się przeciwstawić i zaczęły padać gole. Dodajmy, piękne gole.

Były płynne akcje, podania,  gra skrzydłami, efektowne strzały.  Brawo, Morena!

Po tym meczu, w ligowej tabeli mamy 10 punktów i zajmujemy piąte miejsce ze stratą pięciu punktów do prowadzącej Lechii.

Skład Moreny:   SKIBA  - CHACIŃSKI, CHILCZUK, GRONBERSKI, KOCHANOWSKI, KOTEWICZ, RYŃSKI, SIUTA, WOJCIECHOWSKI, BERENT, DASIEWICZ, ANDRZEJEWSKI, DOMSTA, SEBASTIAN JABŁOŃSKI, ŁYCZKOWSKA, WARAKSA, ZAWADZKI.

Największy Plus Meczu?  Dla mnie zdecydowanie Artur Ryński.  Kolejne bardzo dobre spotkanie Artura, kolejny mecz z ogromną pracą dla drużyny,  ze świetnymi piłkami dla kolegów,  z golem i asystą.  Bardzo miło się ogląda gre Artura,  który  przez ostatni rok przeszedł naprawdę wielką metamorfozę i teraz jest graczem, który nie tylko myśli o sobie i zdobywaniu goli, ale przede wszystkim o drużynie.  Brawo,  Artur!