Morena wygrała!

Morena lepsza od Celticu!.

Zawodnicy GKS Morena Gdańsk wygrali bardzo ważny mecz B - Klasy z Celtikiem Reda 2:0. Zwycięskie gole dla naszego zespołu zdobył Tomasz Kulczyk.

Mecz czołowych drużyn tych rozgrywek był  zacięty i stał na bardzo dobrym, B - Klasowym, poziomie.

Emocji było bardzo wiele, sytuacji dużo, ale wielokrotnie swoje zespoły ratowali bramkarze. W pierwszej połowie dwa gole Tomka Kulczyka, po dwóch asystach Waldka Malinowskiego i do przerwy mamy dobrze ustawiony mecz. Po przerwie już tak świetnie nie było, a z każdą upływającą minuta rosła przewaga gości.  Końcówka, to już obrona naszego zespołu, ale dzięki min. dobrej postawie Andrzeja Jasińskiego w bramce, udało się ten bardzo cenny wynik dowieść do końca.  Wygraliśmy z Celtikiem  i zmniejszyliśmy stratę w ligowej tabeli do tego zespołu do dwóch punktów, choć pamiętać trzeba, że drużyna z Redy rozegrała jeden mecz mniej od Moreny.