Dwucyfrowo w Suchym Dębie!

Film

EPT GRABINY - MORENA

W meczu ostatniej kolejki rundy jesiennej Ligi Juniorów D1 EPT Grabiny Zameczek przegrały z Moreną 2:10 (1-6). Bogatym łupem bramkowym w tym spotkaniu podzielili się w naszej drużynie: Klaudiusz Gergella (cztery), Jan Kowalina (trzy) oraz Jan Wójcicki, Piotr Piłat i Łukasz Nosarzewski po jednym.

Ostre strzelanie urządzili sobie w meczu rozegranym w Suchym Dębie nasi zawodnicy. Od początku dominowali na boisku, prowadzili grę i strzelali gole. Nasi ofensywni gracze byli dla gospodarzy nieuchwytni tego dnia. Już do przerwy mieliśmy po stronie zysków sześć goli i trochę z dobrego wychowania pomogliśmy gospodarzom strzelić gola honorowego. Po przerwie zagraliśmy mniej dokładnie i dość długo musieliśmy czekać na kolejne bramki, ale w końcu paść musiały. Na koniec tej kanonady Łukasz Nosarzewski pięknym strzałem z rzutu wolnego efektownie zrehabilitował się za wcześniejszy błąd pod własną bramką, zapewniając jednocześnie naszemu zespołowi cenną dwucyfrową wygraną.

Zakończyliśmy więc ligową rundę efektowną i wysoką wygraną. Humory na długie jesienne wieczory powinny być dobre. Miejsce w tabeli - ósme, a więcej szczegółów i podsumowanie - wkrótce...